Сьогодні у нашій громаді відбулася важлива подія, яка об’єднала усю громаду і не тільки - відкриття центру позашкільної освіти «Країна мрій», який стане домівкою творчості для талановитих дітей.

На святі зібралися учні та вчителі, почесні гості, автори проєкту, люди, які так чи інакше дотичні до реалізації проєкту, а також жителі громади.

Символічну стрічку перерізали голова Хмельницької обласної військової адміністрації Сергій ТЮРІН, голова Хмельницької обласної ради Віолета ЛАБАЗЮК, голова Солобковецької сільської ради Сергій КОГУТ та побажали вихованцям і вчителям навчатися під мирним небом, творчості та процвітання закладу, нових досягнень у своїй роботі.

Під час відкриття учні, викладачі продемонстрували свої творчі досягнення а керівники гуртків провели майстер-класи.

Керівництво громади від імені всіх її жителів висловили щиру подяку усім хто долучився до реалізації даного проєкту.

Свято завершилося спільною молитвою за Україну.