Держаудитслужба інформує.

Державні аудитори Хмельниччини за січень - квітень 2023 року забезпечили відшкодування втрат на 4,5 млн грн фінансових і матеріальних ресурсів

Щодо зняття з реєстрації місця проживання повнолітньої особи

Питання зняття з реєстрації місця проживання регулюється нормами Цивільного кодексу України (далі - ЦК України), Закону України “Про надання публічних (електронних публічних) послуг щодо декларування та реєстрації місця проживання в Україні” (далі - Закон) та постанови КМУ від 07 лютого 2022 року №265 “Деякі питання декларування і реєстрації місця проживання та ведення реєстрів територіальних громад”.

Ідентифікація тварин та алгоритм надання відомостей з Єдиного державного реєстру тварин фізичним та юридичним особам у вигляді витягу

Відповідно до статті 4 Закону України "Про ідентифікацію та реєстрацію тварин", об'єктом ідентифікації та реєстрації є сільськогосподарські тварини – велика рогата худоба, коні, свині, вівці, кози.

Встновлено нову нову альтанку (тіньовий навіс) у Солобковецькому закладі дошкільної освіти "Малятко"

У Солобковецькому закладі дошкільної освіти "Малятко" встановлено нову альтанку (тіньовий навіс) для безпечного перебування вихованців на території закладу у теплу пору року.

Особи без документів також можуть отримати безоплатну правову допомогу

Відповідно до Закону України “Про безоплатну вторинну правову допомогу” особи, які не мають документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України, мають право на безоплатну правову допомогу.

Фахівці ради взяли участь у вебінарі Хмельницького регіонального відділення АМУ щодо цифровізації громади

Сьогодні, 4 травня, Хмельницьке регіональне відділення Асоціації міст України провело онлайн-вебінар на тему «Цифровізація громади: від мрії до реальності». Участь у заході взяли фахівці структурних підрозділів місцевих рад-членів АМУ в Хмельницькій області. Модерував зустріч Сергій Матвійчук, директор Хмельницького міського комунального підприємства «Хмельницькінфоцентр».

До уваги жителів с. Солобківці  та с. Глушківці

До уваги жителів с. Солобківці та с. Глушківці

ПОВІДОМЛЯЄМО ВАС, що в с. Солобківці  та с. Глушківцібуде проведено обробку посівів із застосуванням пестецидів та агрохімікатів агропідприємством ТОВ "Енселко Агро" в урочищі яке межує (з півдня, півночі, сходу, заходу) з населеним пунктом с. Соколівка, с. Баранівка

До уваги жителів с. Солобківці

З метою дотримання відповідальності та відкритості перед місцевими жителями та виконання положень нормативно-правових документів, що регулюють використання пестицидів у сільськогосподарській діяльності, компанія «Continental Farmers Group» інформує Вас про проведення технологічних операцій з обприскування сільськогосподарських культур на своїх полях.