Трачук Сергій Володимирович народився 2 червня 1978 року в селі Стріхівці Хмельницької області. У 1993 році він закінчив Стріховецьку загальноосвітню школу І-ІІ ступенів. У 1996 році Сергій вступив на строкову військову службу, а вже в 1998 році отримав професію водія. У 2002 році він одружився та переїхав жити в село Розсоша Хмельницької області, де в їхній родині народився син Владислав у 2004 році.

З 2005 року Сергій працював у будівельній компанії «Трансмост». У зв’язку з початком війни, 23 лютого 2023 року, він добровільно вступив до лав Збройних Сил України. Сергій служив у штаті Рівненської військової частини А48-08 на посаді вогнеметника в відділенні РХБ. З 24 січня 2024 року він активно брав участь у заходах, спрямованих на забезпечення оборони України та захист населення під час військової агресії Російської Федерації. За свою віддану службу отримав посвідчення учасника бойових дій.

На жаль, Сергій Володимирович Трачук загинув 23 травня 2024 року. Він залишив по собі пам'ять відданого воїна та люблячого батька ,чоловіка і сина, чия мужність і патріотизм завжди залишатимуться в серцях його рідних і близьких.