ФОРУМ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ. ІІІ ФОРУМ ОБ'ЄДНАНИХ ГРОМАД

Дата: 05.12.2018 20:55

Прямо у ці хвилини у місті Київ відбувається ІІІ Форум об’єднаних громад, що проходить за участі Президента, Прем'єр-міністра та Голови Верховної Ради. Нашу громаду на заході у складі делегації представляє Солобковецький сільський голова Сергій Анатолійович Когут. Особливої уваги заслуговує виступ голови представництва ЄС в Україні Хюґ Мінґареллі, який високо оцінив результати та переваги реформи децентралізації в Україні. Також він наголосив на європейській підтримці децентралізації, що надається через Програму «U-LEAD з Європою», та повідомив: «Ми прийняли рішення продовжити діяльність Програми «U-LEAD з Європою» після 2019 року».

Жителі нашої громади уже можуть оцінити результати реформи децентралізації, адже за одинадцять місяців ми маємо чималі результати успішного її впровадження.