Є співпраця – є результат: Солобковецька громада плідно співпрацює з інвесторами

Дата: 06.12.2018 19:31

Агрохолдинг «Мрія» на землях села Солобківці працює вже тривалий проміжок часу. Чималу увагу аграрії приділяють для вирішення нагальних проблем населеного пункту. Об`єднана громада у Солоюківцях створена відносно недавно, тому постійно співпрацюємо з інвесторами. Агрохолдинг “Мрія” зокрема, підтримує оновлення освітніх закладів фінансуючи там оздоблювальні і ремонтні матеріали, заміну вікон. Директор школи Наталія Ткачук розповідає, що інвестори завжди йдуть назустріч і розуміють усі потреби. Недавно закупили 300 квадратних метрів лінолеуму, оновили приміщення шкільної їдальні, оновили підлогу, замінили сантехніку і поставили плитку. 180 тисяч гривень витратили на закупівлю необхідних матеріалів, оргтехніки тощо. Окрім підтримки соціальних закладів, агрохолдинг вчасно здійснює оплату пайовикам.