Робоча зустріч голови Солобковецької ОТГ Сергія Когута та начальника Ярмолинецького районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області Дяком О.М.

Дата: 22.03.2019 20:46

Начальником Ярмолинецького районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області Дяком О.М. спільно з головою Солобківецької об'єднаної територіальної громади Когутом С.А. було проведено робочу зустріч під час якої було розглянуто низку питань з метою ефективної, дієвої роботи органів державної виконавчої служби з органами місцевого самоврядування, зокрема було наголошено на покращення роботи в розрізі фактичного виконання рішень судів та інших органів, повного фактичного виконання виконавчих документів та посилення роботи щодо стягнень на користь Державного бюджету України та стягнення аліментів.?????????»?????° ?????? ?????????»?????µ?????????? ???°???????????? ???????????» ?????? ???????® ?? ?????µ?»???????????????? ???±?»?°??????.