Всесвітня кампанія Година Землі 2019

Дата: 23.03.2019 13:55

Солобковецька сільська рада повідомляє, що 30 березня 2019 року проводиться всесвітня кампанія Година Землі 2019, яка організовується Всесвітнім фондом природи.

???°???????????? ???? ?·?°?????????? ?????µ???????????? ???°?????°?????? ???????????° ???µ???»?? 2019

Вимкнувши світло 30 березня 2019 року о 20:30 на 1 годину ми покажемо необхідність об’єднаних дій для збереження природи нашої планети.

Такий захід ставить наголос на необхідності щоденних дій кожного громадянина спрямованих на збереження навколишнього середовища, раціонального використання природних ресурсів для подолання проблеми зміни клімату і досягнення гармонії з природою. Це дасть можливість кожному громадянину України зробити свій внесок у поліпшення загальної екологічної ситуації.