30. 06. 19. р. На території Солобковецької ОТГ в с. Солобківці відбувся перший молодіжний фестиваль «PUZZLE FEST». До організації свята долучилась активна молодь Солобковецької ОТГ, спільно з керівництвом громади.

На урочисте відкриття фестивалю  завітало багато гостей;

• Представники Хмельницького Центру розвитку місцевого самоврядування Алла Собко та Катерина Савчук.
  • Голова Ярмолинецької райдержадміністрації Шутяк Андрій Васильович.
  • Директор  ТОВ «Триглав» Боровський Борис Леонідович.

Під час «PUZZLE FEST» відбулося чимало цікавого: змагання за кубок з міні-футболу, різноманітні майстер-класи, організовані дитячі розваги, акції та подарунки. ?????????»?????° ?????? ?????µ?»???????????????? ?¦?µ?????? ?????·?????????? ?????????µ???????? ???°?????????????????°??????.?????????»?????° ?????? Yaroslav Stepanyk.

Однією з най важливіших подій фестивалю стало відкриття дитячого спортивно-ігрового майданчика на території Солобковецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

В рамках проведення фестивалю відбулись:

Танцювальний майстер-клас «Бачата» від «Bachateamo Club» та інструкторів танцю Артема та Альони.

Майстер-клас з гирьового спорту від Олександра Юрика та Петра Шеремети до якого могли долучитись всі бажаючі.

?????????»?????° ?????? Yaroslav Stepanyk.

Талант шоу «Покажи свій талант», на якому запалювались нові яскраві зірочки. Головною зіркою шоу став, Глушковецький самородок Рошташ Давид. Всі учасники отримали подарунки.

Розіграш головного призу фестивалю відбувся на розважальній програмі «Хто зверху?» де змагались дві команди: хлопці на чолі з капітаном Валентином Жолобняком та дівчата з капітаном Дариною Махобей. Обидві команди достойно боролись за перемогу, та все ж перемогла грація і розум дівчат. Вони отримали головний приз фестивалю (телевізор) який  передали для облаштування зони відпочинку в Солобковецькому ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

«Холі-шоу» з фарбою холі.

Та на цьому фестиваль не закінчився.  О 22:00 відбувся кінопоказ під відкритим небом.

Далі свято продовжила молодіжна дискотека за підтримки кафе-бару «BERLIN».

Атмосферу свята, гарних емоцій та драйву дарував ведучий Леонід Купельський (ведучий Льончик).

Команда рганізаторів фестивалю: лідер команди  Ярослав Степанюк, сільський голова Сергій Когут , Людмила Задворна, Тетяна Степанюк, Ірина Солонинка, Даринка Махобей, Наталія Личак, Тетяна Шипп, Олена Тоболь, Олена Горніцька, Людмила Дудняк, Тарас Юр’єв, Ярослав Ништа, Валентин Жолобняк, Марина Міходуй та жителі громади щиро вдячні всім спонсорам та партнерам за надану підтримку в організації фестивалю.