Радість. Посмішки. Щасливі обличчя. Для дітей, які проживають у селі Солобківці. 30 червня 2019 року під час проведення молодіжного фестивалю «PAZZLE FEST» відбулося урочисте відкриття дитячого спортивно-ігрового майданчика.

Як годиться на відкритті – перерізали стрічку. Це право жителі надали сільському  голові Когуту С. А.  і Директору  ТОВ «Триглав» Боровському Б. Л.

І відразу майданчик заполонили діти. Дітлахи одразу ж побігли випробовувати нові гойдалки, гірки, карусель та інші розваги. Вони були надзвичайно раді, що нарешті з’явилося місце, де б  могли погратися.

Сільський голова Когут С. А. від імені батьків та дітей села Солобківці подякували генеральному директору Т. В. Fruit (Яблуневий дар) Тарасу Борщевському та директору Солобковецької філії Т. В. Fruit (Яблуневий дар) Євгенію Краснопортку.