Директор Солобковецької ЦБС Анастасія Ковальчук взяла участь у навчанні школи розвитку «Ідеї. Практика. Досвід» для працівників сільських бібліотек, що обслуговують дітей в об’єднаних територіальних громадах, який відбувся в обласній бібліотеці для дітей імені Т.Шевченка.

Фото без опису

У Хмельницькій обласній бібліотеці для дітей імені Т.Шевченка гостинно відчинила двері школа професійного розвитку «Ідеї. Практика. Досвід» для працівників сільських бібліотек, що обслуговують дітей в об’єднаних територіальних громадах.

Учасники навчань обговорили актуальні та важливі питання діяльності закладів в умовах децентралізації,  шукали нові підходи і окреслили перспективи, щодо якісного обслуговування читачів та трансформації бібліотек відповідно до вимог сьогодення.

 Працівники обласної бібліотеки презентували колегам напрацьований досвід, поділилися порадами, як спонукати до читання “комп’ютерних” дітей, формувати їхню інформаційну грамотність, використовуючи для цього нові інтерактивні форми роботи. Також бібліотекарі отримали відповіді на складні питання збереження фонду та впровадження УДК.

Фото без опису

 Практичні заняття у креатив-майстерні та участь у читацькому батлі спонукали учасників школи подумки помінятися місцями з користувачами бібліотек та саме з цієї проекції шукати нові ідеї у підготовці цікавих заходів.  Завершилося навчання мотиваційним колом, у якому бібліотекарі ділися історіями успіху своєї діяльності на користь громади, розповідали про особливості співпраці.