Учні Глушковецького ЗЗСО І-ІІ ступенів.  втілили у життя Екологічний проект "Скажемо сміттю: НІ!».  Чікан М.  Сусло А. та Кушта Д. допомогою директора закладу Скромінського В. В. встановили смітники по території села Глушківці.

«Ми сподіваємось що наш проект принесе користь не лише с. Глушківці але і нашій громаді, адже кожний мешканець ОТГ своїми діями впливає на її долю» - зазначили вони.

Солобковецька сільська рада ще в січні місяці цього року запустила програму "Юніор Старт" по реалізації дитячих міні проектів, яку підтримали всі депутати ОТГ. На реалізацію програми з бюджету сільської ради виділили суму 60 тисяч гривень на дитячі проекти, максимальна сума проекту 10 тисяч на один проект. Участь у програмі по написанню міні проектів взяли участь учні трьох шкіл (Солобковецький ЗЗСО І-ІІІ ст., Глушковецький ЗЗСО І-ІІІ ст. та Стріховецький ЗЗСО І-ІІ ст.).

Екологічний проект "Скажемо сміттю: НІ!» розділив 1-2 місце разом з проектом "Облаштування шкільного спортзалу" Глушковецького ЗЗСО І-ІІ ступенів.