Мешканки Солобковецької громади підтримали флешмоб «Зроби фото з хусткою» #УкраїнськаХустка

Дата: 06.12.2019 15:38

У суботу, 7 грудня 2019 року, відзначатимуть Всесвітній день Української Хустки.

В Україні планують запровадження Всесвітнього Дня Української Хустки на державному рівні викликано тим, що споконвіку українки носили хустку, яка вважалась оберегом, символізувала любов та свободу, вірність традиціям і патріотизм. Тож започаткування свята Української Хустки сприятиме збереженню та відродженню українських традицій.

З такою ініціативою виступили депутатки різних рівнів Вінниччини й вирішили об’єднати жінок різного віку, національностей та соціального статусу у флешмобі «Зроби фото з хусткою».

Тисячі українок вже фотографуються у яскравих хустках і долучаються до акції в мережі, публікуючи красиві світлини з хештегом #УкраїнськаХустка. Мешканки Солобковецької громади також долучились до флешмобу і вже опублікували свої фото в яскравих українських хустках у соцмережах.