Придбання нової спецтехніки для комунального підприємства «Побут Сервіс»

Дата: 09.12.2019 10:41

Комунальне підприємство — це один із важливих аспектів функціонування успішної громади. У Солобковецькій ОТГ вже кілька років працює КП «Побут Сервіс».
На сьогодні підприємство обслуговує 8 населених пунктів, що входять до складу Солобковецької об’єднаної територіальної громади.

Зараз на підприємстві працюють 6 осіб: директор підприємства, бухгалтер, інспектор з водопостачання та три трактористи.

Цього року до автопарку комунального підприємства закупили ряд нової спецтехніки, а саме:
Підіймач монтажний ОПТ-9195 на базі трактора Бєларус, причіп-асенізатор вартістю 329 000 грн. та причіп 2ПТС-6 вантажопідйомністю 6 тон до трактора МТЗ-82.1 вартістю 247 950 грн. Всю нову техніку придбано за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2019 році. Покращення матеріально-технічної бази комунального підприємства дозволить створити для мешканців усіх населених пунктів громади комфортніші умови проживання, покращивши благоустрій та інфраструктуру.