Оновлено рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19 в Хмельницькій області Солобковецька ОТГ у помаранчевій зоні

Дата: 02.10.2020 10:26

На засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулося 1 жовтня, було затверджено рішення про перегляд рівнів епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

З 00 годин 00 хвилин 5 жовтня 2020 р. (понеділок) почне діяти нове епідемічне зонування.

Територій з “червоним” рівнем епідемічної безпеки в області немає.

Помаранчевий» рівень небезпеки встановлено у містах Хмельницький, Кам’янець-Подільський, Нетішин та у Волочиському, Деражнянському, Дунаєвецькому, Красилівському, Летичівському, Теофіпольському, Ярмолинецькому районах.

До «жовтого» рівня прийнято рішення віднести міста Славута, Шепетівка та Білогірський, Віньковецький, Городоцький, Кам’янець-Подільський, Новоушицький, Полонський, Славутський, Старокостянтинівський, Старосинявський, Хмельницький, Чемеровецький райони.