У Радомишлі пройде сесія міської ради – позачергова — Інтернет газета міста  Радомишль - періодичне інтернет видання міста Радомишль

Солобковецька сільська рада

Ярмолинецького району Хмельницької області

32162 вул. Грушевського № 2 с. Солобківці тел. 2-93-67

від 18 вересня 2020 року         № 92-О

Про скликання двадцять дев’ятої   сесії сільської ради

Керуючись пунктами 8 та 20 частини четвертої статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та статтею 14 регламенту Солобковецької сільської ради:

1. Скликати двадцять дев’яту сесію сільської ради з 8 жовтня  2020 року.

2. Провести пленарне засідання девятої сесії сільської ради 9 жовтня  2020  року о 14 годині  в залі засідань адміністративного приміщення сільської ради.

3.  Провести засідання профільних постійних комісій сільської ради 8та 9 жовтня 2020 року.

4. Секретарю та керуючому справами сільської ради довести до відома депутатів орієнтовний перелік питань, що плануються для розгляду ради (додаток 1), та узгодити із головами постійних комісій графік засідань постійних комісій.

5. На пленарне засідання сільської ради запросити виконуючих обов’язки старости,  депутатів районної ради обраних від виборчих округів розташованих на території громади, керівників установ та організацій комунальної власності територіальної громади.

6. Керуючому справами сільської ради Лису А.М. забезпечити оприлюднення  повідомлення про скликання сесії сільської ради.

7. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова                                                                 Сергій Когут