26 лютого в Ярмолинецькій районній філії Хмельницького обласного центру зайнятості провели засідання круглого столу на тему «Соціальне партнерство як важлива складова організації еффективної професійної роботи з населенням». Участь у засіданні круглого столу від Солобковецької громади взяла начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Данильчук Наталія Володимирівна.

Учасники круглого столу акцентували увагу колег на  власному досвіді профорієнтаційної роботи, а спеціалісти районної філії служби зайнятості на нових проектах відповідного спрямування. Разом виробили і рекомендації щодо активізації діяльності по ознайомленню з сучасними професіями та перспективами майбутнього працевлаштування юнаків та дівчат.