Відсьогодні українці зможуть записатися на безкоштовну вакцинацію від COVID-19 онлайн

Дата: 01.03.2021 13:18

Мінцифри спільно з МОЗ напрацювало відповідний інструмент — Електронний список очікування на вакцинацію. Такий цифровий продукт буде не лише зручним для громадян, а й дозволить ефективно організовувати сам процес вакцинальної кампанії.

База надісланих заявок дасть можливість чітко організувати логістику та в максимально стислі строки забезпечити людей безпечними вакцинами. Кожен охочий може потрапити до списку очікування на вакцинацію за допомогою застосунку чи порталу Дія або за допомогою національного контакт-центру МОЗ (0 800 60 20 19).

Заповнити заявку можна менш ніж за 5 хвилин. Після цього українці отримуватимуть запрошення до пунктів щеплення відповідно до затвердженої Міністерством охорони здоров'я Дорожньої карти з вакцинації.