У Солобковецькій територіальній громаді розпочався перший етап вакцинації від COVID-19.

Дата: 24.03.2021 11:01

З 22 березня в Ярмолинецькому центрі ПМСД розпочинається компанія вакцинації від Covid-19.

"Згідно з дорожньою картою вакцинації від коронавірусу, у першому етапі вакцинують медичних працівників, які надають допомогу хворим на COVID-19, працівників екстреної медичної служби, людей похилого віку та персонал інтернатних закладів".

Одним з перших у громаді щеплення зробив сільський голова Сергій Когут.

Адже нам потрібний колективний імунітет, ми бачимо, що COVID не відступає. Саме тому ми повинні спільними зусиллями боротись з пандемією.

!!! Бажаючі вакцинуватися, із перерахованих контингентів, мають звернутися до свого сімейного лікаря, або до реєстратури закладу за телефоном 098 833 4631.!!!