В Солобковецькій громаді з любов’ю відносяться до свторення просторів для відпочинку. Так напередодні 25-річниці Дня Конституції України та міжнародного дня молоді у с. Солобківці з’явився новий арт-об’єкт – це стінний розпис по вул. Грушевського, навпроти сільської ради, що стало початком створення арт-галереї під відкритим небом у Солобковецькій громаді.

Street art – це напрямок молодіжної творчості та культури, тому доцільно присвятили розпис першої стіни до молодіжного фестивалю «PUZZLE FEST», що вже вдруге проводиться у Солобковецькій громаді.

За підтримки сільського голови Сергія Когута та активної молоді Солобковецької громади з’явилася колоритна композиція патріотичної тематики.

До розпису стіни долучились:

Вітковська Аліна, Сноз Іван, Вітковський Дмирто, Дудняк Надія, Дудняк Зоряна, Сердуніч Софія, Дудняк Леонід, Дудняк Людмила та Шипп Тетяна.

Надалі в громаді планують продовжити цю композицію та продовжити створення арт-галереї у громаді.