ХМЕЛЬНИЦЬКА ОКРУЖНА ПРОКУРАТУРА

0253-2-15-81                                                                     jarmol_prok@ukr.net

За крадіжку мешканця Ярмолинеччини засуджено до 6 років ув’язнення

Ярмолинецьким відділом Хмельницької окружної прокуратури у суді доведено вину 46-річного чоловіка у вчиненні в умовах воєнного стану та повторно крадіжки, поєднаної із проникненням у житло (ч. 4 ст. 185 КК України).

Його засуджено до покарання у виді позбавлення волі на 6 років.

Чоловік неодноразово судимий за аналогічні злочини, але після відбування покарання щоразу продовжував свою злочинну діяльність.

Після випитої чарки у січні цього року він прихопив із собою сокиру та пішов до будинку знайомого у смт Ярмолинці.

Доки господаря не було вдома, злодій розбив вікно, проник у приміщення та викрав знайдені кошти у національній та іноземній валюті на загальну суму 140 тисяч гривень. Втім, він не врахував наявність камери відеоспостереження, завдяки записам якої його було відразу ж викрито та затримано.

Засуджений перебуває під вартою.

Вирок суду може бути оскаржений в апеляційному порядку.

Прокурор Ярмолинецького відділу

Хмельницької окружної прокуратури                           Вікторія ГУМЕННА