«PUZZLE FEST» В Солобковецькій громаді вже вдруге відбувся молодіжний фестиваль
Гучним молодіжним фестивалем у Солобківцях відзначили 25-річницю Дня Конституції України та День молоді. Вже традиційно організацією фестивалю займається активна молодь спільно з керівництвом громади.
Під час «PUZZLE FEST» відбулося чимало цікавого: змагання за кубок з міні-футболу, різноманітні майстер-класи, організовані дитячі розваги, акції та подарунки.
Гарний настрій під час свята дарував ведучий з «Ліги Сміху» Віктор Перунський.
Також до другого молодіжного фестивалю «PUZZLE FEST» в Солобковецькій громаді розпочато роботу над створенням молодіжних ART-просторів, так з’явився стінний розпис в с. Солобківці по вул. Грушевського.
Велике захоплення серед молоді викликали гості свята військово-патріотичний клуб «Молодіжна козацька січ Ярмолинеччини», вони представили виставку зброї та продемонстрували виступ вихованців клубу.
В рамках проведення фестивалю відбулись:
Танцювальний майстер-клас від Анастасії Остапчук та хореографічного колективу «lavender» Солобковецької ДМШ. Вони вивчили танцювальні рухи під запальну комозицію «NAVKA - #Татанці.»
Майстер-клас з гирьового спорту від Олександра Юрика, Віктора Борусевича та Петра Шеремети, до якого могли долучитись всі бажаючі. А також всі бажаючі мали змогу помірятись силами в гирьовому спорті та арм-реслінгу.
Свято продовжилось святковим концертом за участі талановитої молоді Солобковецької громади.