Як отримати допомогу за електронним лікарняним

У цьому році українці вже отримали понад 13 мільярдів гривень лікарняних і декретних допомог від Фонду соціального страхування України. Виплати отримали більше 2 мільйонів працівників.

Квитанції від ФССУ можуть надходити довше через перевантаження електромережі

Внаслідок стабілізаційних та екстрених відключень електроенергії друга та третя квитанції щодо стану прийняття поданих страхувальниками заяв-розрахунків можуть надходити пізніше, ніж зазвичай.

Попри війну ФССУ продовжує фінансувати санаторно-курортне лікування для упередження ускладнень в осіб з інвалідністю

Попри умови воєнного стану Фонд соціального страхування України продовжує піклуватись про лікування українців, які отримали інвалідність внаслідок трудової діяльності. Аби запобігти розвитку ускладнень та покращити їх здоров’я, ФССУ системно фінансує санаторно-курортне лікування для таких потерпілих.

Робочий візит народних депутатів України  Стефанчука Миколи та Володимира Ватраса

Робочий візит народних депутатів України Стефанчука Миколи та Володимира Ватраса

10 листопада до Солобковецької громади завітали народні депутати України Микола Стефанчук та Володимир Ватрас, які провели зустріч з вимушеними переселенцями Солобковецької територіальної громади.  На зустрічі підняті питання стосувалися проблем житла, працевлаштування, соціальної допомоги, питання обігріву в зимовий період тощо. Разом з депутатами обговорили та напрацювали механізм вирішення даних питань. На завершення зустрічі кожна сім’я отримала від гостей по продуктовому набору, засоби особистої гігієни, сім’ї, які виховують маленьких діток, мали змогу отримати підгузки та смаколики. А ще усі запрошені отримали свіжовипечений, запашний хліб та круасани від компанії «Агробізнес» Родини Собуцьких та Олександра Добжанського. Також, завдяки Благодійній організації «БФ «Мальви Україна», мешканці громади та Солобковецька амбулаторія загальної практики сімейної медицини отримали велику партію медичних препаратів для дітей, такі як: Аугментин (антибіотик); Клацид (антибіотик); Нурофен; Левтусс (засіб від кашлю); вітамінні комплекси для дітей в асортименті.  На данний момент на території громади проживає 45 вимушено переміщених сімей, що налічує майже 200 осіб. Щиро дякуємо народним депутатам України  Миколі Стефанчуку та Володимиру Ватрасу за їх не байдужість та підтримку! Разом до перемоги! Слава Україні!