ХМЕЛЬНИЦЬКА ОКРУЖНА ПРОКУРАТУРА

0253-2-15-81                                                                     jarmol_prok@ukr.net

За втручання Хмельницької окружної прокуратури  у комунальну власність передано майно вартістю 655 тис грн

Ярмолинецький відділ Хмельницької окружної прокуратури у суді домігся визнання нерухомого майна безхазяйним вартістю 655 тис грн та передачі його у комунальну власність територіальної громади.

Встановлено, що у березні 2020 Ярмолинецькою селищною радою розпочато процедуру визнання безхазяйним нерухомого майна, а саме житлового будинку, загальною площею 95,3 кв. м, який знаходиться на земельній ділянці площею 0,15 га.

Оскільки до теперішнього часу жодна фізична або юридична особа до органів місцевого самоврядування з питань належності зазначеного майна не звернулась, прокуратура наполягала у суді на визнанні вказаного майна власністю територіальної громади.

Таким чином, за втручання прокуратури, захищено інтереси держави у сфері комунальної власності.

Прокурор Ярмолинецького відділу

Хмельницької окружної прокуратури                           Ірина Ананьєва