10 листопада до Солобковецької громади завітали народні депутати України Микола Стефанчук та Володимир Ватрас, які провели зустріч з вимушеними переселенцями Солобковецької територіальної громади.  На зустрічі підняті питання стосувалися проблем житла, працевлаштування, соціальної допомоги, питання обігріву в зимовий період тощо. Разом з депутатами обговорили та напрацювали механізм вирішення даних питань. На завершення зустрічі кожна сім’я отримала від гостей по продуктовому набору, засоби особистої гігієни, сім’ї, які виховують маленьких діток, мали змогу отримати підгузки та смаколики. А ще усі запрошені отримали свіжовипечений, запашний хліб та круасани від компанії «Агробізнес» Родини Собуцьких та Олександра Добжанського.
Також, завдяки Благодійній організації «БФ «Мальви Україна», мешканці громади та Солобковецька амбулаторія загальної практики сімейної медицини отримали велику партію медичних препаратів для дітей, такі як: Аугментин (антибіотик); Клацид (антибіотик); Нурофен; Левтусс (засіб від кашлю); вітамінні комплекси для дітей в асортименті.  На данний момент на території громади проживає 45 вимушено переміщених сімей, що налічує майже 200 осіб. Щиро дякуємо народним депутатам України  Миколі Стефанчуку та Володимиру Ватрасу за їх не байдужість та підтримку! Разом до перемоги! Слава Україні!Фото без опису