Щороку з 25 листопада до 10 грудня відбувається Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства».

Цього року до вказаної акції долучились прокурори Хмельницької окружної прокуратури. Вони відвідують навчальні заклади та розповідають учням про існування цих проблем у суспільстві.

 

 

 

Фото без опису

 

 

«16 днів проти насильства» - це нагода ще раз привернути увагу до проблем подолання будь-яких форм насильства, у тому числі насильства в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

У знак підтримки, люди у всьому світі пов’язують помаранчевою стрічкою свій одяг. Це офіційний колір протидії насильству, що символізує світле та вільне майбутнє.

Так, 06 грудня 2022 року, ювенальні прокурори Ананьєва Ірина Володимирівна та Корєхова Вікторія Костянтинівна відвідали Ярмолинецький заклад загальної середньої освіти  І-ІІІ ступенів №2 та Комунальний заклад "Солобковецький ліцей Солобковецької сільської ради Хмельницького району Хмельницької області"

Учні із захватом слухали інформацію, яку підготували прокурори, ставили запитання, цікавились, який алгоритм дій, якщо відносно когось вчиняють насильство.

Вказаний захід є надзвичайно важливим, адже від початку повномасштабної збройної агресії росії проти України українці зіткнулися із безпрецедентним рівнем насильства, пов’язаного з війною.

 

Керівник Хмельницької

окружної прокуратури                                                                              Юрій ВИСОЦЬКИЙ vv