30-31 травня вперше в Солобковецькій громаді відбувся І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» ("Джура") 2023 (середня вікова категорія).

ЗАХИСНІ СПОРУДИ СОЛОБКОВЕЦЬКОЇ ГРОМАДИ

Нагадуємо жителям, що на території Солобковецької громади наявний фонд захисних споруд цивільного захисту, який включає сховища цивільного захисту, які можуть бути використані для укриття населення.

День захисту дітей у Солобковецькій громаді

З нагоди Дня захисту дітей у закладах освіти і культури Солобковецької ТГ відбулися заходи. На святкові заходи у закладах загальної середньої освіти із подарунками завітали сільський голова Сергій Когут, представник ГО «За конкретні справи» Юрій Бакун та начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Наталія Данильчук. Вони із радістю презентували здобувачам освіти усіх трьох закладів набори м’ячів, а також футбольна команда Стріховецької гімназії отримала комплект футбольної форми.