Шавновні учасники опитування!

Міністерство соціальної політики України реформує процес надання соціальних послуг для осіб з інвалідністю та працює над створенням дієвої інклюзивної системи, в якій люди з інвалідністю мають всі можливості для проходження якісної реабілітації, соціалізації, навчання, працевлаштування, економічної самостійності та гідного догляду у випадку необхідності у безбар"єрному суспільстві.

Задля досягнення поставлених цілей та найефективнішої реалізації запланованого, Мінсоцполітики хоче насамперед почути думку осіб з інвалідністю. Саме тому, впродовж червня 2023 року будуть проведені дослідження (можливі формати: опитування, фокус-групові дослідження та глибинні інтерв"ю), до яких запрошуємо долучитися осіб з інвалідністю чи осіб, які їх супроводжують.

Для участі в дослідженні визначення потреб осіб з інвалідністю просимо заповнити коротку аплікаційну форму, подану нижче, до 12.06.2023 року включно. Після цього відповідальний працівник зв'яжеться з Вами для узгодження подальшої участі у дослідженні.

https://docs.google.com/.../1FAIpQLSfOp7HrhFCQPq.../viewform

Заздалегідь вдячні за участь!

Ми цінуємо Вашу думку!

Фото без опису