Фото без описуУ рамках форуму «Громадська безпека та інститут соціальних перемовників», який днями пройшов у Хмельницькому, відбувся перший випуск та вручення сертифікатів соціальним перемовникам. Усі вони  працюватимуть в громадах і будуть своєрідними посередниками між поліцейськими і місцевими жителями.

Протягом року на території Хмельницької області активно впроваджувався проект «Інститут соціальних перемовників». Розробляли та втілювали проект у життя його ініціатори з Головного управління Національної поліції Хмельницької області та громадської організації «АСТАР». Ідею представили на конкурсі під назвою «Безпечна громада — спільний інтерес, спільна відповідальність». Як інформує прес-служба поліції, в результаті саме цей проект став переможцем серед сотні претендентів на перемогу з усієї України.

У результаті успішно пройшли навчання представники 11 об’єднаних тергромад області: Баламутівської, Вовковинецької, Дунаєвецької, Летичівської, Маківської, Сатанівської, Смотрицької, Солобковецької, Старосинявської, Судилківської та Чемеровецької. Від Солобковецької ОТГ навчання проходила Солонинка Ірина Миколаївна - головний спеціаліст відділу фінансів, бюджету та планування Солобковецької сільської ради.

Фото без опису

У громаді соціальні перемовники будуть такими собі місцевими помічниками дільничного і працюватимуть на упередження серйозних конфліктів та правопорушень. До речі, інститут соціальних перемовників успішно діє у більш ніж 20 країнах світу. А от в Україні Хмельницька область стала першою, де впроваджується така практика.

Детальніше: за посиланням. Інформацію взято з сайту newskm.net