Солобковецька сільська рада щиро висловлює подяку і вітає учасників та призерів МАН

Дата: 04.03.2019 11:14

Солобковецька сільська рада щиро висловлює подяку і вітає учасників та призерів ІІ  (обласного)етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у Хмельницькій області у 2019 році:

ВАВШКО Оксану Анатоліївну - ученицю 9 класу Солобковецького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів. Секція історії України (базова дисципліна історія України) ІІ місце.

МУДРИЦЬКУ Тетяну Анатоліївну – ученицю 11 класу Солобковецького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів. Секція всесвітньої історії (базова дисципліна історія України) ІІ місце.

ЖОЛОБНЯКА Валентина Васильовича  -  учня 11 класу Солобковецького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів. Секція біології людини (базова дисципліна біологія, хімія за вибором).

P90221-100153.jpg

IMG_20190228_145308.jpg