111111вапррьбногрпкіDSC02391Сьогодні, 15 березня 2019 року, відбулося підведення підсумків комплексної перевірки комісією ГУ ДСНС України у Хмельницькій області щодо реалізації стану державної політики у сфері цивільного захисту у Ярмолинецькому районі, Солобковецької ОТГ та Баламутівської ОТГ.

Члени комісії перевірили організацію системи цивільного захисту Ярмолинецького району та ОТГ, роботу районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, їх органи управління, установ та організацій, що залучаються до виконання заходів цивільного захисту. Також робота комісії була зосереджена на питаннях організації та забезпечення інженерного захисту населення і території району, стану утримання та експлуатації захисних споруд.

У рамках комплексної перевірки підсистеми єдиної державної підсистеми цивільного захисту відпрацьовані практичні ввідні, під час яких всі задіяні служби з поставленими завданнями справились.

Основною метою перевірки була оцінка реального стану справ щодо готовності підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту до дій за призначенням.

По закінченню перевірки основну мету було досягнуто.333333роьекерекDSC02392444445ноуегравDSC023885555556глдшулгпавDSC02384