Сьогодні, 14 березня 2019 року, в приміщенні будинку КЗ «Ярмолинецький районний Будинок дитячої та юнацької творчості » відбулася виставка декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва закладів загальної середньої і позашкільної освіти Ярмолинецького району 2019 року.

66666666ОНЬУРНЕКЦРDSC02274

Почесними гостями виставки були:

* Володимир Михайлович Байталюк - заступник голови районної державної адміністрації,

* Валентина Миколаївна Хоптова -начальник відділу освіти, молоді та спорту Ярмолинецької районної державної адміністрації, заслужений працівник освіти України,

* директор Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Григорій Макарович Гончарук,

* заслужений працівник освіти України, заступник директора з навчальної роботи Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Наталія Володимирівна Жолобок,

* завідувач навчально-методичного відділу художньо-естетичного виховання школярів Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Інна Анатоліївна Стельмах,

* методисти навчально-методичного відділу художньо-естетичного виховання школярів Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Наталія Іванівна Василишина, Віта Павлівна Грабова та Оксана Миколаївна Митко.

На виставці були преставлені роботи різних жанрів та напрямів.

146 робіт: 20 технік з 22 робіт декоративно-ужиткового мистецтва представили представники Солобковецької ОТГ: Солобковецький ЗЗСО І-ІІІ ст.,Глушковецький ЗЗСО І-ІІІ ст., Солобковецька ДМШ, Стріховецький ЗЗСО І-ІІ ст - (вироби з тіста, бісероплетіння, вироби з природніх матеріалів, витинання, батик, вироби з шкіри, художня вишивка, народна лялька, графік, живопис, ізонитка, паперова пластика та оригамі, лозоплетіння, художнє різьблення по дереву, декоративний розпис, в’язання гачком та спицями, вироби з соломки, художнє плетення, м’яка іграшка, писанкарство). Кількість учнів задіяних до виготовлення робіт – 170. Кількість дітей, залучених до презентації виставки та майстер-класів – 36 (Глушковецький ЗЗСО, Солобковецький ЗЗСО, Шарівська ЗОШ, Сутковецька ЗОШ, Ярмолинецький НВК). Загальна кількість учнів – 206. Кількість шкіл, що приймали участь у виставці – 16.

Найактивніші – Солобковецький ЗЗСО І-ІІІ ст.,Глушковецький ЗЗСО І-ІІІ ст., Солобковецька ДМШ, також до ний приєдналися Стріховецький ЗЗСО І-ІІ ст., Ярмолинецький НВК, Ясенівська ЗОШ I-II cт., Ярмолинецька №2 I-III ст., Правдівська ЗОШ I-III ст. ім. П.Т.Лохвицького, Кадиївська ЗОШ I-II ст., Новосільська ЗОШ I-III ст., Ярмолинецький Будинок творчості

Під час виставки представники Солобковецької ОТГ проводили майстер класи з різних технік: Техніка: «Писанкарства», техніка: «Бісероплетіння», техніка: «Паперової пластики».

333333ЕРТРЬРПЕКРDSC02261444445НОЬЕКРКЦРDSC02265121212РРРDSC02238