07 лютого 2020 року, в Солобковецькій сільській раді відбулася І сесія VII скликання. На сесії було винесено 154 питання, наразі це найбільша сесія Солобковецької ОТГ за 2 роки існування громади.

На порядку денному:

- 140 земельних питань,

- зміни до бюджету,

- виділення коштів з місцевого бюджету на виготовлення проектно-кошторисних документацій на об'єкти,

- передача комунальної техніки та нових об'єктів водопостачання на комунальне підприємство "Побут Сервіс",

- прийняття програми "Соціально-економічного розвитку на 2020 рік",

- програми "Бюджет участі громадських ініціатив на 2020 рік",

- питання про надання допомоги на лікування хворим з депутатського фонду.

Також керівництво громади та депутати сільської ради обговорили перспективи та напрямки розвитку Солобковецької об'єднаної територіальної громади, обговорили створення робочої групи та план роботи для розробки "Стратегії розвитку Солобковецької об'єднаної територіальної громади на 2021-2024 роки".

На завершення сесійного дня, директор КП "Побут Сервіс" звітував перед депутатами про роботу комунального підприємства за 2019 рік.