Перевірка обласної системи оповіщення в районі та Солобковецькій ОТГ

Дата: 11.02.2020 08:18

12 лютого 2020 року з 10.00 до 12.00 години в районі буде проведено комплексну перевірку системи оповіщення цивільного захисту «Сигнал-ВО» із включенням електросирени та мовним супроводом команд.

Перевірка обласної системи оповіщення цивільного захисту проводиться відповідно до «Плану основних заходів цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Хмельницької області у 2020 році».

Прохання безпідставно не хвилюватись, зберігати спокій та займатись повсякденними справами.

Сектор з питань ЦЗН РДА та сектор будівництва, інфраструктури, цивільного захисту та комунального господарства ОТГ