Солобковецький ЗЗСО отримав новий шкільний автобус ISUZU.

Дата: 26.08.2020 10:57

Сьогодні до нас завітали гості. Заступниця голови обласноі адміністраціі Ситницька Оксана Анатоліівна вручила ключі від новенького шкільного автобуса ISUZU «Ataman D093S2», виробництва АТ «Черкаський автобус», придбаного за умовами співфінансування 70% з державного бюджету та 30% з бюджету громади. Вартість кожного – 1,84 млн грн

Новий автобус курсуватиме і новим маршрутом. Діти з села Соколівка Ярмолинецького району виявили бажання навчатися в Солобковецькому закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, тому новий маршрут розпочнеться саме звідти та проходитиме через Глушківці, кінцевою точкою маршруту будуть Солобківці. Отже, учням, які стануть першими пасажирами новенького автобусу побажаємо щасливої дороги та нових досягнень у навчанні.

Придбання нового шкільного транспорту для навчальних закладів громади - це крок до створення належних безпечних умов для підвезення учнів, отримання якісної освіти та можливість брати участь у спортивних змаганнях, різноманітних заходах тощо.