Фото без описуНарешті здійснилась давня мрія Стріховецьких дітей і вони разом із старостою та активними жителями із задоволенням розпочали збирати дитячий майданчик придбаний за кошти Благодійного фонду "Разом з КЕРНЕЛ" . Випробував новенький спортивний комплекс і наймолодший член молодіжного колективу Дем'янко.

В невимушеній розмові молодь поділилась своіми планами та баченням подальшого розвитку села. Окрім цього майданчика планують ще своїми силами зробити волейбольний майданчик. В черговий раз Стріхівці підтверджують, що вони саме спортивне село громади. Так тримати!

Також, ще один спортивно-ігровий майданчик придбано в с. Глушківці, один дитячий майданчик в с. Слобідка Глушковецька та три міні дитячі майданчики в заклади дошкільної освіти: с. Солобківці, Глушківці та Стріхівці. Робота над облаштуванням дитячих та спотривних майданчиків в громаді продовжується і надалі. Працюємо для людей!