Солобківцях завершено будівництво V черги зовнішніх мереж питного водопроводу по вулицях І.Мазепи, Я.Мудрого, Миру, Шевченка, Лермонтова провулках Веселий та Лісний. Це остання черга, яка повністю з'єднує всі попередні черги водопроводів в одну мережеву сітку. V черга є найбільш протяжною, її довжина становить 6,594 км..
Фото без описуТаким чином мешканці села Солобківці повністю забезпечені питною водою. Протягом трьох років велися будівельні роботи і нарешті це сталося, водопровід прокладено по всіх вулицях та провулках села. Загальна протяжність всіх мереж села Солобківці, складає понад 28,200 км.

Будівництво всіх мереж водопроводів в селі Солобківці виконувалися за кошти обласного бюджету по програмі "Питна вода Хмельниччини", вартість який склала майже 7000 тис. грн.

Та проблема з питною водою в громаді ще не вирішена. На наступні роки запланована реалізація ще двох черг проектів: один в с. Стріхівці, це 4500 м. водопроводу та с. Проскурівка, 1300 м. водопроводу. Керівництво громади прикладає великих ззусиль щоб дані проекти були реалізовані і всі населені пункти Солобковецької ТГ були забезпечені якісною питною водою.