Орендна плата за земельні ділянки повинна відповідати вимогам законодавства

Хмельницькою окружною прокуратурою вживаються заходи з метою приведення розміру орендної плати за земельні ділянки комунальної власності територіальних громад Хмельницького району у відповідність до вимог законодавства.

Мобілізація: відповідаємо на поширені запитання

В Україні триває повномасштабна війна. З огляду на це до юристів системи безоплатної правової допомоги постійно звертаються із запитаннями, що пов’язані з мобілізацією. На найбільш поширені відповідає юристка Хмельницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Тетяна Главацька.

Громади області отримали 25 генераторів для “Пунктів незламності”

В умовах сьогодення “Пункти незламності” стали своєрідними острівцями безпеки, стабільності, тепла і нашої єдності, більшість з яких функціонують цілодобово і безкоштовно для тимчасового перебування. Наразі в області визначено та розгорнуто 462 таких пункти, з них 368 – розташовані в громадах області.

До уваги жителів с. Солобківці

ПОВІДОМЛЯЄМО ВАС, що в с. Солобківці буде проведено обробку посівів із застосуванням пестецидів та агрохімікатів агропідприємством ТОВ "Енселко Агро" в урочищі яке межує (з півдня, півночі, сходу, заходу) з населеним пунктом с. Соколівка.

До уваги жителів села Глушківці

ПОВІДОМЛЯЄМО ВАС, що в с. Глушківці буде проведено обробку посівів із застосуванням пестецидів та агрохімікатів агропідприємством ТОВ "Енселко Агро" в урочищі яке межує (з півдня, півночі, сходу, заходу) з населеним пунктом с. Солобківці.

Відшкодування 4 млн грн втрат фінансових і матеріальних ресурсів забезпечили аудитори Хмельниччини за січень-лютий 2023 року

За результатами проведення 59 заходів державного фінансового контролю впродовж січня-лютого поточного року працівниками Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області задокументовано втрат матеріальних та фінансових ресурсів на суму майже 5 млн грн та встановлено порушень законодавства у сфері закупівель на суму понад 93,2 млн грн.

Голови громад Хмельниччини взяли участь у загальних зборах регіонального відділення Асоціації міст України

Сьогодні, 14 березня, у Хмельницькому відбулися Загальні збори регіонального відділення Асоціації міст України. Участь у заході взяли міські, селищні, сільські голови громад Хмельниччини, виконавча дирекція та консультанти РВ АМУ, керівництво області та Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан.

Долучаймось до «Гвардії наступу», до тих, хто звільнить Україну.

07 березня 2023 року у рамках проекту  «Гвардія наступу» відбулася зустріч представників Хмельницької районної військової адміністрації   разом з представниками Національної гвардії України, Національної поліції України та Державної прикордонної служби України відвідали Солобковецьку громаду.