Будівництво водопровідної мережі.

Дата: 15.11.2018 20:25

Будівництво водопровідної мережі в адміністративному центрі територіальної громади, в селі Солобківці по вул.Молодіжна, Героїв Крут, Корольва, І.Франка, Грушевського та вул.Пушкіна Ярмолинецького району Хмельницької області. Загальна протяжність водопровідної мережі становить понад 5 кілометрів, вартість будівництва 1 485 000 тис. грн.

Цього року Солобковецьку ОТГ було включено в державну програму "Питна вода України" 2011-2020 років. Метою Програми є забезпечення гарантових Конституцією України прав громадян на достатній життєвий рівень та екологічну безпеку шляхом забезпечення питною водою в необхідних обсягах та відповідно до встановлених нормативів.