Фото без описуКоли стихають емоції та враження.тоді приходить повне розуміння даних обставин, і ми розумімо врешті - решт, що ми по - справжньому щасливі люди.
Працівник культури - це покликання...І нехай ми менш всього успішні та прибуткові в своїй галузі, зате ми знаємо напевно, без нас світ не був би такий яскравий, цікавий та мелодійний. З нами все по- іншому, ми даруємо людям радість та надію. Бо коли змовкає музика - зупиняється все навколо,порушується звиклий ритм життя, зникає гармонія, жити стає нудно....
В Солобковецькій ОТГ нудно не буде ніколи і нікому.Там просто ніколи нудьгувати.Бо творче життя населення під чітким контролем працівників культури. Будь то керівник закладу культури клубного типу, чи завідуючий бібліотекою - філіалом або викладач дитячої музичної школи. Всі ми як один - невід’ємна частина ПРЕКРАСНОГО!!! Тай з очільником Солобковецької ОТГ нам ой як пощастило!!! Під чітким , професійним керівництвом Сергія Анатолійовича Когута просто хочеться працювати на совість,боячись підвести його та усю команду. Тому 9 листопада в Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва ми були усі разом, дружньо приймаючи теплі привітання та відзнаки від нашого голови. Як в великій,дружній родині нам усім було затишно і надзвичайно радісно.Сердечно дякуємо за душевне тепло!!!