Вчимо ініціативну групу школярів писати мікропроекти до Хмельницької ОДА

Дата: 30.09.2018 11:47

Тренінг по написанню мікропроектів на суму до 300 тис. грн., який відбувся в Хмельницькій облдержадміністрації.

Учасниками цього тренінгу були і ми: Ініціативна група школярів Солобковецького ЗЗСО, які зацікавлені в написанні проектів та представники від Солобковецької ОТГ.

В підсумку тренінг був дуже продуктивний, цікавий, ми здобули багато нової для себе інформації по написанню проектів, заохотили школярів і починаємо працювати.

Наші діти самі змінюють своє життя та умови навчання в школі на краще, в них є багато креативних, реальних ідей які можна реалізувати і ми як орган місцевого самоврядування готові їм у цьому допомогти. Тема нашого мікропроекту: "Облаштування спортивно-ігрового майданчика в пришкільній парковій зоні Солобковецького ЗЗСО по вул. Грушевського, 27. в с. Солобківці Ярмолинецького району Хмельницької області".