????????????·?°???µ ?·???±???°?¶?µ??????Паралельно з позитивними подіями, якими живуть жителі Солобковецької громади нажаль мають місце і негативні явища, наслідки яких ми маємо можливість спостерігати на наших дорожніх узбіччях.

Повстає питання, кому ж заважали дорожні знаки та деряв'янний Хрест при в'їзді до села Солобківці? Руйнувати легше ніж будувати і чи замислювався той, хто це вчинив про наслідки, які його спіткають? А це саття 194. Кримінального кодексу Украіни, щодо відповідальності за Вандалізм.

Правоохороними органами було проведено аналіз вчинених збитків та ймовірних наслідків, до яких дане правопорушення могло би призвести. Поліція володіє відеоспостереженнями зафіксованими неподалік місця скоєння злочину та веде активну роботу по пошуку правопорушника.

Зло має бути покараним!