«ПОЛІЦІЯ, ГРОМАДА- БЕЗПЕЧНИЙ ПРОСТІР»

Дата: 26.11.2018 15:18

????????????·?°???µ ?·???±???°?¶?µ??????24.05.2018 в с. Солобківці Ярмолинецького району в приміщенні Солобковецької сільської ради спільно з об’єднаною територіальною громадою відбувся аналіз службової діяльності поліцейських, на якій начальник Ярмолинецького відділу поліції Юрій Краковецький довів присутнім Концепцію «ПОЛІЦІЯ, ГРОМАДА- БЕЗПЕЧНИЙ ПРОСТІР», відповідно до якої основними поліцейськими інструментами системи реалізації цього проекту є патрульна поліція, яка безперервно патрулює територію області, та дільничні офіцери поліції - «ВАРТОВІ ГРОМАДИ».
Підвівши підсумки, головою Солобковецької селищної ОТГ Когутом С.А. за вагомий внесок відділу в покращення криміногенної ситуації на території Солобковецької сільської ради та розкриття резонансного злочину в с. Солобківці було вручено подяки підполковнику поліції Краковецькому Ю.Г., майору поліції Русаковій Н.О., капітану поліції Цмикайлу І.П.