Фото без описуЗасідання круглого столу та Ради регіонального розвитку Ярмолинецького району Хмельницької області в Солобковецькій ОТГ, "Ефективний менеджмент та роль органів державноївлади, місцевого самоврядування в соціально-економічному розвитку території та підвищення рівня зайнятості на їх території", проводить: А. Шутяк - голова Ярмолинецької районної державної адміністрації, співголова Ради регіонального розвитку Ярмолинецького району Хмельницької області.

Запрошені на засідання круглого столу:

Л. Копицяк - голова Ярмолинецької районної ради, співголова Ради регіонального розвитку Ярмолинецького району Хмельницької області;

І. Драгомеревька - начальник управління економічного розвитку, торгівлі, інфраструктури та туризму райдержадміністрації, секретар Ради регіонального розвитку Ярмолинецького району Хмельницької області;

О. Гусак - начальник бюджетного відділу управління фінансів райдержадміністрації;

С. Онищук - начальник управління агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів райдержадміністрації;

А. Безкупська - начальник управління соціального захисту райдержадміністрації;

В. Хоптова - начальник віддлу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації;

В. Бобик - начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації;

З. Дереш - спеціаліст відділу культури райдержадміністрації;

В. Безушко - директор Ярмолинецької філії Хмельницького обласного центру зайнятості;

С. Павлюковська - начальник Ярмолинецької державної податкової інспекції Дунаєвецького управління ГУ ДФС у Хмельницькій області;

Л. Огороднік - начальник Ярмолинецького відділу обслуговування громадян Головного Управління Пенсійного Фонду України в Хмельницькій області;

Н. Крива - головний лікар комунального некомерційного підприємства "Ярмолинецький центр первиноої медико-санітарної допомоги";

А. Гуменюк - редактор газети "Вперед";

В. Хоптяр - Ярмолинецький селищний голова;

А. Собко та В. Любенчук - представники Хмельницького центку Розвитку місцевого самоврядування.

Та всі голови сільських рад Ярмолинецького району

Спочатку учасникам засідання було проведена екскурсія по ТОВ «Яблуневий Дар», де присутні ознайомилися з новітніми технологіями виробництва та ефективного використання ресурсів.

Потім було відвідано Солобковецьку ЗОШ І-ІІІ ст., де учасники ознайомилися з впровадженням державного стандарту освіти «Нова українська школа» та відвідали історичний музей на території школи.

Після цього учасники побачили приклади благоустрою території суб’єктами підприємницької діяльності в с. Солобківці Ярмолинецького району.

Далі усіх присутніх, в приміщенні сільської ради с. Солобківці, ознайомили з роботою виконавчого апарату сільської ради.

Під час засідання круглого столу були обговорені слідуючі питання:

-про практику розвитку об’єднаних територіальних громад, їх вплив на соціально-економічний розвиток та зайнятість населення;

-економічні, соціальні можливості та тенденції розвитку Ярмолинецького району на найближчу перспективу в умовах децентралізації та консолідації заради майбутнього. Розробка перспективного плану розвитку району на 2019-2021 роки;

-про діяльність районної ради по вирішенню соціально-економічних питань територіальних громад, які становлять спільний інтерес;

-про зміцнення бюджетного фінансування територіальних громад в умовах їх обєднання;

-про зміну підходів у діяльності служби зайнятості в умовах гострих кадрових потреь;

Перевага децентралізації у вирішенні актуальних питань соціально-економічного розвитку територій, зайнятість населення.

Під час виступу голова райдержадміністрації Андрій Шутяк наголосив, що в районі здійснюється відповідна робота з аналізу та контролю виконання показників соціально-економічного розвитку району та те, що ефективний подальший розвиток району у 2019-2021 роках в умовах обмеженості фінансових ресурсів потребує концентрації зусиль органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, бюджетних установ, суб’єктів господарювання на виконання приорітетних завдань соціально-економічного розвитку та заходів, спрямованих на стабілізацію роботи і розвиток основних галузей виробничої та соціальної сфери.

По закінченню усі учасники круглого столу підписали меморандум «Про співпрацю між органами влади, депутатами, роботодавцями, всіма зацікавленими сторонами щодо сталого розвитку Ярмолинеччини на 2019-2021 роки», а також отримали відповідні рекомендації.

Зустріч пройшла в дружній атмосфері. Велика подяка представникам Хмельницького центку Розвитку місцевого самоврядування - Аллі Собко та Вікторії Любенчук за надання цінної інформації та професійнїй підтримці нашої громади. На прикладі звіту роботи Солобковецької ОТГ за 11 місяців 2018 році учасники засідання побачили позитивні результати та досягнення громади з моменту її створення. Сьогодення диктує нам нові умови, серед них найактуальнішою є Децентралізація наших територій, об'єднання їх в громади. Тільки в громадах наше майбутнє, тільки в єдності наша сила!