111111111?????????????±?????????°??DSC0068003 грудня 2018 року під головуванням першого заступника голови обласної державної адміністрації Кальніченка В.І. було проведено засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій на якій розглядалось питання:

1. Про забезпечення діяльності територіальної підсистеми Єдиної державної системи цивільного захисту України в режимі підвищеної готовності.

В місцевій студії для селекторних нарад були присутні та приймали участь в засіданні комісії: заступник голови Ярмолинецької районної державної адміністрації Байталюк В.М., члени комісії, керівники районних спеціалізованих служб цивільного захисту, представники органів місцевого самоврядування району.

По даних питаннях прийнятті відповідні рішення, які будуть доведені до виконавців.