Облаштування освітлення вулиць села Проскурівка

Дата: 04.12.2018 20:37

Організація ефективної системи надання послуг сільському населенню – першочергове і пріоритетне завдання органу місцевого самоврядування, яке ніколи не втрачає своєї актуальності. Завдання Солобковецької сільської ради організувати на її території роботу по наданню комунальних послуг населенню, зокрема і послугу по освітленню сільських вулиць у вечірній та нічний час.

І з настанням сутінок село Проскурівка потопає в мороці. А це, враховуючи стан доріг,  крім незручностей, пряма  загроза  здоров’ю та життю людей.   Крім того, через віддаленість від траси, під покровом ночі по цій вулиці ганяють мотоцикли та легкові автомобілі, і в селі іноді трапляються дорожньо-транспортні пригоди. До того ж відсутність освітлення створює передумови підвищеної злочинності (викрадення майна, бійки)