Управлінням Держпраці у Хмельницькій області розпочато масштабну акцію: «Повідом про незадекларовану працю»

Дата: 09.12.2018 08:37

Управління Держпраці у Хмельницькій області спільно з Головним управлінням Пенсійного фонду України в області, Головним управлінням ДФС у Хмельницькій області, органами місцевого самоврядування розпочинає масштабну акцію «Повідом про незадекларовану працю».

Як зазначив начальник Управління Держпраці у Хмельницькій області Олексій Глушаков: «Акція триватиме до кінця року та охопить, в першу чергу, міста обласного значення, територіальні громади з найбільшою густотою населення. Мета заходу – детінізація на ринку праці. Викорінення такого явища, як використання праці офіційно не оформленого або не повністю оформленого відповідно до чинного законодавства працівника».

Також, за підтримки Хмельницької обласної державної адміністрації буде проведено цикл кущових семінар-нарад за участю представників об’єднаних територіальних громад щодо вжиття усіх заходів впливу органами місцевого самоврядування щодо подолання незадекларованої праці.