Коли діалог має результати – прес-брифінг у Хмельницькому ЦРМС

Дата: 12.11.2018 21:38

Минулого тижня відбувся прес-брифінг радника з комунікації Хмельницького центру розвитку місцевого самоврядування створеного Програмою U-LEAD з Європою Алли Собко. Тема – результати процесу оптимізації освіти у Солобковецькій об’єднаній територіальній громаді Ярмолинецького району.

"Ситуація в громаді була конфліктною. При закритті школи у селі Проскурівка, окремі активісти, які керувалися не інтересами дітей, чи громади, а власними, провокували конфлікт між освітянами, батьками і владою. Після низки проведених зустрічей та консультацій, ситуація в громаді налагодилася і станом на початок листопада діти спокійно навчаються у Солобковецькій школі, яка забезпечена сучасним обладнанням, комфортними шкільними автобусами і професійними освітянами", - зазначила Алла Собко.

Варто зазначити, що передував прес-брифінгу тренінг «Шляхи вирішення конфліктних ситуацій під час комунікацій у громаді»на якому одним із прикладів розбирали саме ситуацію і її вирішення у Солобковецькій об'єднаній територіальній громаді.

Детальніше про ситуацію яка склалася в нашій громаді читайте у матеріалі «Оптимізація освіти без скандалів і позовів до суду»