Селекторна нарада під головуванням голови обласної державної адміністрації Лозового Вадима Миколайовича

Дата: 10.12.2018 13:40

10 грудня 2018 року під головуванням голови обласної державної адміністрації Лозового В. було проведено селекторну нараду на якій розглядались питання:

- щодо виконання показника по єдиному соціальному внеску, детінізації та погашення заборгованості із заробітної плати, завершення бюджетного року та наповнення бюджету і реформування ринку електричної енергії.

11111111йцвапрьбьтимсчяDSC01072

В місцевій студії для селекторних нарад були присутні та приймали участь в засіданні комісії: заступник голови Ярмолинецької районної державної адміністрації  Байталюк В.М., керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, виконавчих комітетів сільських та селищних рад з питань економічного розвитку, фінансів, соціального захисту і представники установ та організацій району.

По даних питаннях прийняті відповідні рішення.

2222222укеробьтавіфDSC01077333333333333укероорпавіDSC01076