?????????»?????° ?????? ?????»???±???????µ???????° ??????.Солобковецька сільська рада щиро висловлює подяку і вітає переможців та призерів ІІ-го(районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін

Математика:
Дячок Дарину Юріївну – ученицю 7 класу Солобковецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів(Третє місце) Махобей Дарину Юріївну - ученицю 7 класу Солобковецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів(Третє місце)

Англійська мова:
Руду Валентину Олександрівну – ученицю 10 класу Солобковецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів(Третє місце)

Технології:
Чікана Миколу Васильовича - учня 9 класу Глушковецького ЗЗСО І-ІІІ Ступенів(Третє місце)

Фізика:
Махобей Дарину Юріївну - ученицю 7 класу Солобковецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів(Третє місце) Клєвцова Богдана Володимировича - учня 10 класу Солобковецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів(Третє місце)

Історія:
Мудрицьку Тетяну Анатоліївну – ученицю 11 класу Солобковецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів(Третє місце) Вавшко Оксану Анатоліївну – ученицю 9 класу Солобковецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів(Третє місце)

Правознавство:
Цмикайло Ангеліну Ігорівну – ученицю 9 класу Солобковецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів (І місце)

Хімія:
Махобей Дарину Юріївну – ученицю 7 класу Солобковецької ЗЗСО І-ІІІ ступенів(ІІ місце)

Астрономія:
Жолобняка Валентина Васильовича - учня 11 класу Солобковецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів(ІІ місце)