2018 рік став вагомим на здобутки у сфері спортивного життя громади:
- В перше на території с. Солобківці відбулась важлива спортивна подія – турнір по міні-футболу, присвячений святкуванню 525 річниці с. Солобківці. У турнірі брали участь 6 команд із сусідніх сіл.?????????»?????° ?????? ?????»???±???????µ???????° ??????.

?????????»?????° ?????? ?????»???±???????µ???????° ??????.

- Вагомий внесок у сферу спортивного життя України зробив наш односельчанин – Олександр Юрик. Взяв участь у чемпіонаті України з гірєвого спорту та здобув 2 перших місця в таких дисциплінах: Двоборство та Довгий цикл. Брав участь у різних турнірах по Україні, де здобув 5 перших місць, 3 других та 2 третіх місць. За підтримки Солобковецької сільської ради в червні 2018 року взяв участь у чемпіонаті Європи у Литві (м. Гарліава), де виборов для України два 2 місця та 3 командне місце.?????????»?????° ?????? ?????»???±???????µ???????° ??????.

?????????»?????° ?????? ?????»???±???????µ???????° ??????.

Олександр Юрик в Фейсбук: https://www.facebook.com/profile.php?id=100024563470470&epa=SEARCH_BOX

Солобковецька сільська рада і надалі продовжує роботу над розвитком спорту в громаді.